Bilety

Kasy

KASY BILETOWE

Kasa przy ulicy Jagiellońskiej 1

czynna od wtorku do soboty w godzinach 11:00-19:00, w niedziele od 11:00 do 15:30 i na godzinę przed spektaklem.

+ 48 12 422 90 80, +48 12 422 40 40

 

Kasa przy ulicy Starowiślnej 21

czynna godzinę przed spektaklem.

+48 12 428 47 00

UWAGA: W przypadku wprowadzenia rządowych restrykcji ograniczających ilość miejsc na widowni zmuszeni będziemy odwoływać rezerwacje. W takim przypadku o uczestnictwie w spektaklu decyduje kolejność rezerwacji.

Informujemy, że Teatr wprowadza dodatkową pulę 25% miejsc na widowni, nie wliczanych do limitu przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych tj. osób, którym wystawiono Certyfikat szczepienia (Unijny Certyfikat Covid). Bilety z dodatkowej puli dla osób zaszczepionych dostępne będą wyłącznie w kasach Teatru i zostaną odrębnie oznaczone. Przy zakupie ww. biletów widz będzie zobowiązany do okazania imiennego Certyfikatu szczepienia w wersji papierowej lub na urządzeniu mobilnym. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczek ochronnych przez widzów na terenie teatru.

 

 

 

 

 

WAŻNE!!!

1. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dot. uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych i kulturalnych w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. (Kliknij tutaj).

2. Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani zamianie. Prosimy o przemyślane zakupy.

3. W przypadku odwołania spektaklu zakupione w kasie bilety podlegają zwrotowi na podstawie oryginalnego biletu wstępu. Należność za bilety zakupione on-line zostanie zwrócona automatycznie na konto.

4. Po rozpoczęciu przedstawienia nie można wchodzić na widownię. Spóźnionym widzom Teatr nie zwraca należności za niewykorzystane bilety.

5. Prosimy o wyłączanie telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych podczas przedstawienia.

6. Regulamin zakupu biletów online

 

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw, od 1 stycznia 2020 r., osoby* chcące otrzymać fakturę VAT zobowiązane są do podania przed zakupem biletu (wydrukiem paragonu) numeru NIP. 

*dot. osób prowadzących działalność gospodarczą


Kup bilet

zasady rezerwacji

REZERWACJA

Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie (+48 12 422 40 40) od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 15.00.

NUMER REZERWACJI

Rezerwacja internetowa jest ważna pod warunkiem otrzymania wiadomości zwrotnej zawierającej numer rezerwacji.

POTWIERDZENIE REZERWACJI GRUPOWEJ

Po dokonaniu rezerwacji prosimy o przesłanie potwierdzenia  na e-mail: rezerwacja@stary.pl W wiadomości należy podać tytuł spektaklu, datę oraz ilość zakupionych biletów.

PŁATNOŚĆ

Zarezerwowane bilety należy wykupić w dowolnej kasie teatru lub dokonać przelew na konto teatru (BGK nr 66 1130 1150 0012 1267 2520 0002 – w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru rezerwacji).

POTWIERDZENIE PRZELEWU

Po dokonaniu płatności przelewem prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na e-mail: rezerwacja@stary.pl.

ANULACJA

Rezerwacje nie wykupione w ustalonym terminie zostają anulowane.

BILETY ULGOWE

Bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnościami, studentom i uczniom.

Promocje

Pierwsze czwartki miesiąca

W każdy pierwszy czwartek miesiąca bilety w cenie 40 złotych na wszystkie spektakle w danym miesiącu! Zapraszamy do zakupów online w godzinach 11:00 – 24:00 lub w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia.

Karta Widza

Karta Widza w cenie 100 zł upoważnia do nabywania biletów po 50 złotych na dowolne przedstawienie na Dużej Scenie i Scenie Kameralnej oraz w cenie 40 zł na spektakl na Nowej Scenie i w Strefie BE (maksymalnie 2 bilety na 1 spektakl).

Uwaga: zniżkowe bilety można kupić wyłącznie w kasach biletowych; nie poprzez system sprzedaży online!

Więcej szczegółów w regulaminie.