Oferta dla grup zorganizowanych

Zapraszamy grupy ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na warsztaty i lekcje teatralne do przedstawień, związane z programem szkolnym. Mogą one zostać zorganizowane w dogodnym dla Państwa terminie, np. przed spektaklem. Zajęcia są skutecznym narzędziem poszerzenia wiedzy na temat teatru i prezentowanych na deskach Starego Teatru przedstawień oraz angażującą ich uczestników w różne formy aktywności.

Zachęcamy także do wizyty w naszym muzeum. W MICET chcemy nie tylko przybliżyć prawie 240 lat historii Starego Teatru w Krakowie i jego rolę w tworzeniu polskiej kultury i sztuki, ale również – tytuły i tematy z aktualnego repertuaru. Wyjątkowe, multimedialne i interaktywne stanowiska pracy zainteresują młodych ludzi w każdym wieku.

Więcej informacji oraz rezerwacje: info@micet.pl

Oferta dla grup zorganizowanych

Lekcje i zajęcia warsztatowe

Lekcje i zajęcia warsztatowe

Proponujemy różne formy edukacji w muzeum: warsztaty z edukatorami dla młodzieży, dorosłych i seniorów, otwarte warsztaty z artystami MICET Master Class, zajęcia teatralne dla dzieci, wystawy czasowe oraz cykliczne spotkania z twórcami dookoła spektakli Starego Teatru.

Redefiniowanie pojęć, tworzenie map myśli, odczytywanie sensów obiektów (rekwizytów), improwizacja i proces twórczy – podczas spotkań w MICET chcemy prowokować do zadawania istotnych pytań o nas samych: skąd przychodzimy?kim jesteśmy?kim możemy się stać?

 

Maksymalna liczba uczestników zależy od wybranej formy edukacyjnej. Więcej informacji: micet.pl

Cena
10 zł
od uczestnika

Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Widzów:
pl. Szczepański 1, 31-010 Kraków

tel. +48 12 422 40 40
e-mail: rezerwacja@stary.pl