Aktualności

MICET Master Class – Juliusz Chrząstowski

MICET Master Class – Juliusz Chrząstowski

Jak porozumieć się mimo różnic, szukać tego, co nas łączy, odblokować emocje, nauczyć dystansu i relaksu?

Zapraszamy na cykl warsztatów z podstaw improwizacji MICET Master Class, prowadzonych przez aktorów Starego Teatru. Podczas kameralnych spotkań z artystami poznamy metody pracy z ciałem, głosem, emocjami. Skupimy się na skutecznych sposobach komunikacji, przetestujemy sposoby na walkę z tremą i codziennym stresem. Nauczymy się jak rozwiązywać indywidualne i grupowe konflikty, być asertywnym i nie unikać trudnych konfrontacji. Będziemy bazować na własnych doświadczeniach oraz postaciach / sytuacjach z przedstawień Starego Teatru.

Aktorzy prowadzący: Juliusz Chrząstowski, Marcin Czarnik, Anna Dymna, Jan Peszek, Dorota Segda, Marta Ścisłowicz

 

Każde spotkanie rozpoczniemy od technik relaksacyjnych. Prosimy o zabranie wygodnego stroju do ćwiczeń oraz miękkiego obuwia!

Warsztaty dla osób od 16 roku życia, bez górnej granicy wieku.

Czas trwania warsztatu: 3 godziny, koszt 10 zł/os.

 

 

Warsztat z techniki dramy z Juliuszem Chrząstowskim

8 kwietnia (sobota), godz. 10.00-13.00
Cena: 10 zł

Zapisy: kkwak@micet.pl

 

 

Jak porozumieć się mimo różnic, szukać tego, co nas łączy, nie być niczyim sztandarem? Dlaczego trzeba czasem wsadzić kij w mrowisko?

Warsztat improwizacji z Juliuszem Chrząstowskim – Tomaszem Stockmannem we Wrogu ludu Jana Klaty oraz Dumnym i Wściekłym w Triumfie woli duetu Strzępka – Demirski.

W korowodzie nieustannych sporów, krzywd, zemst i odwetów wszyscy codziennie bierzemy udział w przygotowanym dla nas spektaklu. Spotkajmy się nie tylko po to, by dotknąć drażliwych tematów: uchodźców czy krakowskiego smogu, ale przede wszystkim wspólnie poćwiczyć opowiadanie fantastycznie optymistycznych historii.

 


Powiązane artykuły

NOC MUZEÓW 2018

Zapraszamy do Muzeum Interaktywnego! Zobacz muzeum, projekcje fragmentów spektakli Starego Teatru oraz performans Michała Majnicza.

18-05-2018

Czytaj więcej

Promocja książki Leszka Piskorza „Złote lata. Mój Stary Teatr 1970-2013”

Zapraszamy na spotkanie z autorem książki „Złote lata. Mój Stary Teatr 1970-2013” !

17-05-2018

Czytaj więcej