Repertuar

NARZĘDZIOWNIK TEATRU Fiercebody

NARZĘDZIOWNIK TEATRU Fiercebody

warsztaty choreograficzne z Martą Ziółek

daty
wystawiania

  • 27.04
    2022

NARZĘDZIOWNIK TEATRU

Fiercebody

Warsztat choreograficzny Marty Ziółek

 

Na warsztatach Fiercebody będziemy eksplorować swobodę ciała w ekspresji głosu i ruchu. Emocje, takie jak złość, mają drapieżną siłę tworzenia, obrony, generowania energii przemiany. Wprawiona w ruch energia może odblokowywać odczucia i emocje. Samo słowo „emocja” pochodzi od łacińskiego emovere, oznaczającego znajdowanie się w ruchu.

Podczas warsztatów Fiercebody taniec, stwarzający temporalne poczucie wspólnotowości, i posiadający moc oczyszczającą, stanie się środkiem doświadczenia transformacji. Wychodząc od własnego doświadczenia, będziemy wspólnie starać się tworzyć przestrzeń rytualną i jej fizyczne, cielesne manifestacje. Na czym polega komunikacja? Wymiana pomiędzy nami? Co należy w sobie uwolnić?

Idea warsztatów zrodziła się z osobistych doświadczeń i potrzeby solidarności wobec ostatnich politycznych wydarzeń. Są one także reakcją na rzeczywistość, w której od jakiegoś czasu funkcjonujemy – a w której ciało stało się kluczowym politycznym tematem.

Warsztaty towarzyszą spektaklowi Głębiej według Kobiety Schrödingera Aleksandry Zielińskiej w reżyserii Małgorzaty Wdowik.

 

KIEDY: 27 kwietnia godz. 14:00 – 18:00

GDZIE: Strefa BE, ul. Jagiellońska 1

LIMIT MIEJSC: 16

CENA BILETU: 25 zł

Sprzedaż biletów w kasie teatru czynnej od wtorku do niedzieli oraz online.

Rezerwacje:

+ 48 12 422 90 80 lub +48 12 422 40 40
rezerwacja@stary.pl