Aktualności

Ferie w MICET

Ferie w MICET

Zajęcia otwarte dla dzieci w wieku 6+

16 stycznia, godz. 12:00 Światło!

Prowadzenie: Marek Zieliński, Krzysztof Dziedzic, Maja Luxenberg

23 stycznia, godz. 12:00 O czym marzą kostiumy?                                       

Prowadzenie: Maria Ciepiela, Maja Luxenberg

Zajęcia obejmują:
– spotkanie z pracownikiem Starego Teatru (45 minut)
– warsztat teatralny z edukatorką MICET (45 minut)

30 stycznia i 13 lutego, godz. 14:30  Performatywne zwiedzanie Teatru
Prowadzenie: Jarosław Majzel, Maja Luxenberg

Miejsce: Narodowy Stary Teatr / Strefa BE

Cena: 10 zł / Kup bilet 

Płatności można dokonać online lub na miejscu w kasie biletowej.

Informacja i zapisy: 530 186 922 / info@micet.pl

Podczas ferii zimowych Stary Teatr otwiera swoje podwoje i zaprasza dzieci i młodzież na wycieczkę w teatralne kazamaty. Chcesz zobaczyć teatr od kulis? Będzie to możliwe!

Na warsztatach z cyklu “Poznajemy teatr” spotkasz pracowników Starego Teatru i dowiesz się na czym polega ich praca. Podczas performatywnego spaceru po budynku Starego Teatru zajrzysz w najdziwniejsze teatralne zakamarki, natomiast na zajęciach z edukatorką MICET sam będziesz mógł spróbować swoich sił jako aktor i reżyser.

Podczas pierwszego spotkania 16 stycznia poznamy pracowników Nowej Sceny, którzy pokażą nam na czym polega praca oświetleniowców. KLAPA, SZCZENIAK, IRYS, NÓŻ: wszyscy znamy te słówka… ale czy na pewno?

Na drugich zajęciach 23 stycznia spotkamy się z panią Marysią, która wprowadzi nas w tajemniczy i intrygujący świat scenicznych kreacji. Dokąd wędrują suknie i buciki, kiedy zgasną światła reflektorów? Na tych zajęciach prześledzimy ich ścieżki.

Na performatywny spacer po Starym Teatrze wyruszymy 30 stycznia i 13 lutego. O to, by podczas tych wycieczek nie zabrakło dla nas atrakcji zadba pan Jarek – brygadzista i pracownik techniczny.

Zapraszamy!

 


Powiązane artykuły

MASTER CLASS: Krzysztof Zawadzki

Tematem przewodnim zajęć jest: SPIRITUS MOVENS - INSPIRACJA W BUDOWANIU ROLI . Serdecznie zapraszamy na mistrzowski warsztat z Krzysztofem Zawadzkim

22-01-2019

Czytaj więcej

60-lecie pracy artystycznej Anny Polony

Annie Polony, jednej z najwybitniejszych polskich aktorek teatralnych, z okazji urodzin oraz 60-lecia pracy artystycznej życzymy dużo zdrowia i kolejnych wspaniałych kreacji!

21-01-2019

Czytaj więcej

19 stycznia spektakl o godz. 19:00

Informujemy, że przedstawienie „Rok z życia codziennego w Europie Środkowo-Wschodniej” odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 19:00.

19-01-2019

Czytaj więcej