Aktualności

Dotknij Teatru

Dotknij Teatru

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodów Dnia Teatru. Poprzez program zawierający różnorodne działania, m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatów, akcje plenerowe, performance, wystawy, próby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najróżniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspólnego tworzenia.

Akcja Dotknij Teatru trwa od 27 marca do 3 kwietnia.

 

Dla naszych widzów przygotowaliśmy bilety po 18 zł na pokazy spektaklu Akropolis oraz na pokaz spektaklu Kopciuszek 29 marca (Uwaga, ilość miejsc ograniczona!).

Bilety można kupować w kasach teatru na hasło Dotknij Teatru.

 

 

 

2 kwietnia 2017
Sala Modrzejewskiej, ul. Jagiellońska 1

W ramach ogólnopolskiej akcji Dotknij Teatru zapraszamy na spektakl Akropolis, po którym odbędzie się rozmowa z reżyserem Łukaszem Twarkowskim, dramaturżką Anką Herbut oraz artystą wizualnym Jakubem Lechem połączona z prezentacją działania multimediów w scenografii z przedstawienia.

Prowadzenie rozmowy: Agata Dąbek

 

 


Powiązane artykuły

Spektakl z legitymacją- "Pijacy"

Zapraszamy na rozmowę z twórcami po spektaklu 16 maja.

10-04-2024

Czytaj więcej