Aktualności

Dorota Pomykała nagrodzona!

Dorota Pomykała nagrodzona!

Wspaniała Aktorka Naszego Teatru, Dorota Pomykała, Laureatką Nagrody Miasta Krakowa 2023 w Dziedzinie Kultury i Sztuki!

Z nieopisana radością i dumą pragniemy podzielić się wyjątkową wiadomością dotyczącą jednej z naszych wybitnych artystek. Chcielibyśmy poinformować, że nasza niezrównana aktorka, Dorota Pomykała, została uhonorowana prestiżową Nagrodą Miasta Krakowa 2023 w dziedzinie Kultury i Sztuki.

To wyróżnienie stanowi nie tylko dowód na wyjątkowe talenty artystyczne Doroty, lecz także potwierdzenie jej nieocenionego wkładu w rozwój sztuki teatralnej. Jej niezwykła wrażliwość, głęboka empatia oraz niezaprzeczalny talent sprawiają, że zasługuje ona na najwyższe laury i uznanie.

W imieniu całej społeczności Narodowego Starego Teatru pragniemy serdecznie pogratulować Dorocie tego zaszczytnego wyróżnienia. To nie tylko indywidualny sukces, ale również chluba naszej instytucji.

Mamy pewność, że ta nagroda stanowi jedynie kolejny krok w niezwykłej karierze Doroty Pomykały. Życzymy Jej dalszych sukcesów, inspirujących ról i nieustającego twórczego rozwoju. Dziękujemy za każdy moment, który dzięki Niej staje się wyjątkowy.

 


Powiązane artykuły

MASTER CLASS/ ALICJA WOJNOWSKA

Zapraszamy na warsztaty mistrzowskie!

28-02-2024

Czytaj więcej

NOWA KRYTYKA/ Czy Fredro może być nowoczesny?

Zapraszamy na spotkanie - 3 marca 2024 r.

14-02-2024

Czytaj więcej