Aktualności

W poszukiwaniu języka – warsztat

W poszukiwaniu języka – warsztat

Warsztaty teatralne dla osób Głuchych oraz słyszących

8, 15, 22 marca, strefa BE, godz. 14.30 – 17.30

Prowadzenie: Dominika Feiglewicz

Cena: 10 zł za każdy warsztat / Kup bilet

Warsztaty dla osób Głuchych oraz słyszących, to cykl trzech spotkań, podczas których stworzymy bezpieczną przestrzeń, by w atmosferze zaufania i otwartości móc odkryć, co może wyniknąć z komunikacji pomiędzy „naszymi innymi światami”.

Mimo różnic w komunikacji (werbalnej i niewerbalnej), za pomocą środków teatralnych, będziemy budować ścieżkę poznania wspólnego języka, tak aby w końcowym efekcie razem stworzyć etiudę teatralną.

Warsztaty pozwolą zarówno Głuchym jak i słyszącym wypowiedzieć się na temat ich tożsamości, granic, problemów z jakimi się zmagają i jednocześnie pokażą, że różnorodność komunikacyjna nie musi być barierą, ale wręcz przeciwnie, może stanowić punkt wyjścia do przełamywania barier, stereotypów i odkrywania piękna w Innym człowieku.

Ze względu na specyfikę warsztatów prosimy, aby każdy uczestnik wysłał maila na adres rezerwacja@stary.pl z informacją do jakiej grupy należy ( Głuchy, słabosłyszący, słyszący). Ponieważ warsztaty prowadzą do stworzenia etiudy, prosimy uczestników o udział we wszystkich trzech zajęciach.


Powiązane artykuły

WYPOWIEDZ SIĘ!: Warsztat dla Seniorów w lutym

Zapraszamy na warsztaty dla Seniorów w Muzeum Interaktywnym (MICET) w ramach cyklu "Wypowiedz się!".

09-02-2018

Czytaj więcej

Master Class z Anną Dymną

Zapraszamy na warsztat z Anną Dymną!

05-02-2018

Czytaj więcej