Drodzy Widzowie,

informujemy, że specjalnie dla publiczności wrocławskiego festiwalu Dialog, w dniu 16 października odbędzie się pokaz Wroga ludu w naszej siedzibie. Spektakl ten w całości zarezerwowany jest dla widzów Dialogu i nie prowadzimy sprzedaży biletów na ten dzień.

Więcej informacji: dialogfestival.pl

 

 

Warsztat pisania dla teatru towarzyszący spektaklowi Wszystko zmyślone

19 października 2017, godz. 17.30
MICET, ul. Jagiellońska 1

Cena: 1 zł (wliczony jest wstęp do MICET)

Czym jest świat? Jak go widzimy i przeżywamy? Co nas w nim cieszy, boli, narusza? Gdybyśmy razem mogli go stworzyć „na nowo”, jak by wyglądał?

Podczas warsztatów wcielimy się w rolę kreatorów rzeczywistości. Używając narzędzi pisania dla teatru, stworzymy świat utkany z naszych indywidualnych głosów, fantazji, najskrytszych tęsknot i pragnień.

Prowadzenie: Agata Dąbek

 

4 listopada 2017, godz. 11.00-14.00

Cena: 10 zł / Kup bilet
Zapisy: rezerwacja@stary.pl, tel. 12 422 40 40

JAROCKI: SŁOWO W TEATRZE

Jak odnajdywać sens i energię zaklętą w słowach? Zapraszamy na warsztat scenicznych interpretacji tekstów literackich, śladami spektakli Jerzego Jarockiego.

Moc Miejsca
21 października, godz. 19.30

Warsztaty dla dzieci towarzyszą spektaklowi Wszystko zmyślone.

Na warsztaty zaproszeni zostali bohaterowie tajemniczych historii. Każde dziecko będzie mogło poznać jednego z nich i stworzyć prywatną przestrzeń dla swojego kompana. Co więcej podczas tych warsztatów dzieci otrzymują magiczną moc, dzięki której mogą zmienić bieg poznanej historii! Serdecznie zapraszamy!

 

Udział dziecka w warsztatach należy zgłosić telefonicznie, pod numerem 12 422 40 40 lub mailem na adres: rezerwacja@stary.pl. Warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat.

Regulamin.

Wszystko zmyślone
20 października 2017, godz. 19.30

Cena biletu: 18 zł (za okazaniem ważnej legitymacji)

Wszystkich uczniów, studentów, emerytów i rencistów serdecznie zapraszamy na Wszystko zmyślone w reż. Anny Karasińskiej prezentowany w ramach cyklu spotkań z widzami „Spektakl z legitymacją”.

Po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami.

26 listopada 2017, godz. 12.00
MICET, ul. Jagiellońska 1

Cena: 10 zł
Informacje i zapisy: rezerwacja@stary.pl, tel. 12 422 40 40

Rodzinna wizyta w MICET sprzyja wspólnemu doświadczaniu magii teatru i małym twórczym odkryciom, spajając relacje dzieci i dorosłych. W interaktywnych przestrzeniach centrum, zarówno najmłodsi jak i rodzice (lub dziadkowie) wcielą się w rolę aktora, reżysera, scenografa czy autora muzyki do spektakli Starego Teatru.

Zapraszamy w niezwykłą teatralną podróż!

 

Warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku 6-10 lat.