Zapraszamy na nasze profile na portalach wideo. Tam możesz zobaczyć zapowiedzi naszych spektakli.

Sukces spektaklu "Kwestia techniki"

0 Komantarz(y)
2306
8-01-2016

"Kwestia techniki" Michała Buszewicza została zakwalifikowana przez Komisję Artystyczną Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Twórcom i Wykonawcom serdecznie gratulujemy i ... trzymamy kciuki!

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.
W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Ewa Hevelke, Andrzej Lis, Zofia Smolarska, Szymon Spichalski, Izabela Szymańska, Katarzyna Waligóra.


it_logo_prev[1]                     mkidn_01_cmyk[1]                  logo-okwpsw_kopia[1]


0.0
Ostatnia modyfikacja: poniedziaek 11 stycze 2016 11:12
Powiązane artykuły: Sukces TRIUMFU WOLI Pawła Demirskiego w reż. Moniki Strzępki Premiera spektaklu "Wojna i pokój" nie odbędzie się. Premiera spektaklu "Triumf woli" przełożona
Kwestia techniki